Okoun 2012
dvacátý druhý vodácký rehabilitační pobyt v červnu 2012.

Sluníčko, teploty až 33°C, známé prostředí, výborná kuchyně, krásně čistý bazén, posekaná tráva, prostě vše, co může naplnit název našeho letošního "Roku klidu a stability" nás již počtvrté přivítalo v Líchovech na 22. rehabilitačním pobytu s názvem OKOUN IV od 18.6. do 23.6.2012. Ale ... jak ta léta běží, vážení!

Okoun 2012 Okoun 2012

Už jsme mysleli, že všechny pohromy, které nás potkaly v letošním prvním pololetí tak skončily. Omyl, ve středu nás zastihla zpráva, že máme opět vytopený Ráček, tentokrát z přívalového deště který postihl Rakovník (v Líchovech se lijáky a kroupy přehnaly také). Asi jsme ten letošní rok měli pojmenovat jinak.

Okoun 2012 Okoun 2012

To však byla jediná špatná zpráva. Vše ostatní bylo tak, jak mělo být. Program, který připravila Ilonka, byl opět odpočinkový a relaxační. Nakonec 420 fotografií na webu Domova Ráček o.p.s. tu pohodu dokazuje. Nic jsme si neodpustili. Rozcvičky, vydatné snídaně a svačiny, kávu ve "Stříbrné kavárně", dobré obědy a večeře a navíc u ohně opékání slaniny a vuřtů, ve čtvrtek s písničkami a s kytarou Míši. Relaxační cvičení s terapeutkou Lenkou, cinkání s Ilonkou, bublinky s Markétkou, nebo plavání a rafting. O nevidomou Katku se hezky starala Hanička. Vedle Míši nás navštívil náš dlouholetý sponzor Ing. Zdeněk Procházka. Všech 32 účastníků (mezi nimi i několik nových) bylo spokojeno. Možná, že i příští rok pojedeme opět sem. Byl by to pátý OKOUN (nakonec, okouni plavou také v hejnu).

Pobyt byl sice s relaxačním programem, ale nikoliv pro vedoucí a asistenty. Poděkování za odvedenou náročnou práci si zaslouží:

a dále

Za finanční podporu patří poděkování:

Okoun 2012 Okoun 2012

Děkujeme též Bc. Ivetce Peškové, předsedkyni sdružení PROSAZ o.s. a člence správní rady HANDICAP LYCEA Praha o.s. i všem zaměstnancům zotavovny za ochotu a vytvoření příjemného prostředí.

Fotogalerii z pobytu naleznete zde.