Logo VLTAVAN

Spolupráce se spolkem
VLTAVAN

Spolek VLTAVAN Praha byl založen v roce roku 1871 a občanské sdružení „S tebou mě baví svět“ (nyní HANDICAP LYCEUM Praha o.s., patron Domova Ráček o.p.s.) se stalo jeho čestným členem o 130 let později. Vedle toho, že obě organizace sídlí v pražském Podskalí a mají stejnou úctu k řece, pořádají již řadu let různé akce společně (většina je i natočena videokamerou). Uveďme tedy některé :

vltavan

Vedle vyjmenovaných slavnostních akcí byly navázány i další úzké kontakty. Předseda správní rady HANDICAP LYCEA Praha o.s. JUDr.Josef J.Veselý se zúčastňuje schůzí, Valných hromad i některých dalších akcí spolku VLTAVAN Praha. Několikrát byly na schůzích spolku promítnuty naše dokumentární snímky o životě osob s handicapem. Také řada fotografií ze společných akcí byla předána do archivu spolku.

kaprik kaprik
kaprik