hurvínek

Co tomu říkáš Hurvínku ?

„Já jsem tak pyšnej, že na to nezapomenu!“
„Já taky, já taky“ zavolala Mánička,

když po shlédnutí filmu „Parma“ (ve kterém spolu se Spejblem a Žerykem hrají v úvodní scénce) obdrželi hlavní cenu Videofestivalu 2002. Potleskem jim poděkovalo skoro dvě stě diváků, členů organizací SPMP z Brna, Třebíče, Poděbrad, Prahy a Rakovníka, kteří ten den navštívili Divadlo S+H. A nejen to! Poté, co AlBert s Ilonkou předali paní ředitelce Štáchové sošku „zlatého“ ALBETA a uměleckému vedoucímu panu Kláskovi „Albertův diplom“, tak Honza a Renátka z Rakovníka, Martin z Třebíče a Hanka z Brna předali malým hercům zmenšeniny diplomů a navíc Žerykovi šňůru vuřtů a Máničce rybu parmu (obojí ušité dětmi v  Ráčku). Pak se ještě všichni spolu vyfotografovali a spěchali na autobusy. Byla to krásná sobota 22. února 2003, pro Moraváky o to hezčí, že si před divadlem ve slunečném i když chladném odpoledni, stačili prohlédnout Pražský hrad a poslechnout výklad průvodkyní PIS. Přinášíme pár fotografií a dodáváme, že akci podpořili grantem Nadační fond SPMP „Rodiče dětem“ a Nadace Eurotel v rámci projektů „Kurz bocmanů II“ a „Souhvězdí Ráčka“. Děkujeme.